Dodací a platební podmínky

Dodací podmínky

Poštovné zdarma - při nákupu zboží v hodnotě nad 1000,- Kč. U objednávek v nižší hodnotě je cena poštovného stanovena výběrem přepravní společnosti.

Zboží obvykle odesíláme druhý pracovní den od přijetí platby, nebo od ověření objednávky.
 Termín dodání najdete v detailu zboží.

 1. Přepravní společnost - balík

  Objednané zboží odesíláme dopravní společností DPD, Zásilkovna - dodání na adresu, a Českou poštou.. Garance dodání je do dvou až pěti pracovních dnů a cena zásilky je 110,- Kč(česká pošta) 99,- Kč (přepravní společnost DPD,ZÁSILKOVNA - dodání na adresu), dobírka 30,- Kč (včetně DPH). ZÁSILKVNA dodání na výdejní místo cena 60,-Kč ( platba převodem 0,-)

 2.  

   

  Nezastihne-li Vás doručovatel na uvedené adrese, upozorní vás výzvou na uložení zásilky . Výzva, kterou naleznete v poštovní schránce, obsahuje i kontaktní informace (telefon) na poštu nebo řidiče přepravní společnosti, kde máte zásilku uloženou. Na základě těchto informací si můžete požádat o opakované doručení uložené zásilky na určitý den.

  Pokud si zásilku nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, bude automaticky odeslána zpět odesílateli.

 3. Osobní převzetí

  Převzetí zboží na adrese: Lesní 298, 290 01 Sokoleč. Konkrétní termín a čas s Vámi domluvíme telefonicky po přijetí objednávky a zaplacení zboží převodem na účet.

Platební podmínky

 1. Převod na účet

  Platba předem, převodem z Vašeho účtu na náš účet. 289952650/0300

 2. Dobírka

  Při dodání zásilky, od Vás kurýr dopravní společnosti vybere odesílatelem stanovenou peněžní částku (dobírková částka).